• WAKACJE

• Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci!

Nadszedł czas wakacji :) Życzymy Wam słonecznego i udanego wypoczynku, pełnych niezapomnianych wrażeń, mnóstwa przygód i dobrego humoru.

Dziękujemy Wam  za cały rok oraz otwarte serce <3

• Konkurs plastyczny ,,Jakie znasz zawody" 🏆

• Konkurs plastyczny "Jakie znasz zawody?" organizowany przez Związek Rzemiosła Polskiego w Warszawie.

Celem konkursu było kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej i wspieranie założeń dydaktyczno-wychowawczych programu wychowania przedszkolnego.

Z naszego przedszkola I miejsce zajęła Blanka Jasińska oraz II miejsce Eryk Jasiński 🥇🥈

Wręczenie nagród odbyło się 22 czerwca w CECH Rzemiosł Różnych w Grudziądzu :)

• REKRUTACJA

• Wczoraj 21.06.2023 r.  podano do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do Przedszkola Miejskiego w Łasinie w postępowaniu uzupełniającym.

Drodzy Rodzice,  prosimy  Was o  potwierdzenie woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia w terminie nieprzekraczalnym do 26.06.2023 r.

W ostatnim tygodniu sierpnia odbędzie się adaptacja dzieci nowo przyjętych z wychowacami grup.

Z góry dziękujemy i zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz FB :)

Szczegóły oraz dokumenty dostępne są na naszej stronie internetowej:

• Wycieczka do Nicwałdu - 19.06.2023 r.

• W poniedziałek 19.06.2023 r. grupy Króliczki i Tygryski wyruszyły na wycieczkę do Nicwałdu.

Pogoda dopisała więc dzieci miały beztroski czas na zabawę i rozrywkę. Z uśmiechem na twarzy wróciły do przedszkola :)

• ,,Cała Polska Czyta Dzieciom" - cz. 4 📖

• W ramach ogólnopolskiego tygodnia czytania dzieciom, w dniu 7 czerwca, nasze kochane przedszkolaki udały się do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Kazimierza Jagiellończyka w Łasinie, by wspólnie cieszyć się z czytania książek.

Przedszkolaki miały możliwość słuchania książki ,,Pipi Pończoszankę" oraz wiersza. Dzieci obejrzały również występ taneczny.

Dziękujemy za zaproszenie,miło spędzony czas oraz piękne prezenty i dyplomy. Cieszymy się, że nasza współpraca tak prężnie działa :)

• ,,Cała Polska Czyta Dzieciom" - cz. 3 📖

• W ramach ogólnopolskiego tygodnia czytania dzieciom, w dniu 06 czerwca, nasze kochane przedszkolaki udały się do Biblioteki Publicznej i Panie przeczytały dzieciom książki.

Dziękujemy za zaproszenie i miło spędzony czas :)

• ,,Cała Polska Czyta Dzieciom" cz. 2

• Czytanie w ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom". Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy rodziców oraz dziadków, którzy czytali przedszkolakom książki. Dziękujemy za poświęcony czas oraz miłe spotkanie :)

• Festyn Rodzinny w Łasinie 02.06.2023 r.

• ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” - J.Korczak.

W naszym przedszkolu 2 czerwca miał miejsce festyn rodzinny. Zarówno dla dzieci jak i rodziców było mnóstwo atrakcji i wrażeń. Dziękujemy naszej wspaniałej Radzie Rodziców, cudownym sponsorom, pracownikom przedszkola oraz wszystkim zaangażowanym, by ten dzień wyglądał tak pięknie i bajecznie.

Kochani, jesteście ludźmi o wielkim sercu. Wszystko to z myślą o naszych kochanych dzieciach. Dziękujemy

• ,,Cała Polska Czyta Dzieciom"

• W ramach ogólnopolskiego tygodnia czytania dzieciom, w dniu 1 czerwca, dla naszych kochanych przedszkolaków książki przeczytali przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy w Łasinie.

Dziękujemy za miło spędzony czas.