• MIKOŁAJ W ŁASINIE 🎅

• Szanowni Państwo,

gorąco zachęcamy do okazania wsparcia naszemu Przedszkolu, poprzez zakup ciasta, kawy czy świątecznego stroiku.

Zabierzcie swoich bliskich i bawcie się dobrze ! Serdecznie zapraszamy !

• „Działaj z imPETem!”

• Nasze Przedszkole bierze udział w kampanii „Działaj z imPETem!”.

To nic innego jak innowacyjny projekt edukacyjny, którego celem jest zwiększanie świadomości ekologicznej w zakresie segregacji odpadów i pomoc w rozumieniu recyklingu.

#DziałajzImpetem

• Dbamy o zwierzęta 🐦

• Dzieci z grupy Kubusie wykonały przekąski dla ptaszków z masła orzechowego i ziarenek.

Następnego dnia dzieci wybrały się na spacer uzupełnić karmniki jedzonkiem oraz zawiesić smaczne przekąski dla ptaszków.

Na koniec wyprawy dzieci pobawiły się na śniegu. Udało się nawet ulepić bałwanka. Oczywiście nie obeszło się bez bitwy na śnieżki!

• Dzień Życzliwości ☺

• Grupy Sówki i Kangurki z okazji Dnia Życzliwości odwiedziły Warsztaty Terapii Zajęciowej W Łasinie. Przedszkolaki przygotowały występ oraz upominki na podopiecznych.

Dziękujemy za współpracę oraz bardzo miłe powitanie i słodkości.

Dziękujemy również za dowóz dzieci na miejsce

• Wyjazd do kina 🎦

• Dnia 18 listopada 2022 r. grupy przedszkolne: "Słoneczka", "Jagódki", "Kangurki", "Sówki" i "Biedronki" wybrały się do kina "Helios" w Grudziądzu, na film animowany pt. "Kopciuszek i kamień życia".

Był to film o przyjaźni, odwadze i poświęceniu dla innych, w którym promowane wartości są zawsze aktualne. Dzieci wyniosły z niego lekcję, mówiącą o tym, że współdziałanie oraz dobre relacje z innymi są warunkiem koniecznym do osiągnięcia wspólnych celów oraz przezwyciężenia największych trudności.

Co więcej, dzieci przed seansem miały możliwość poznania pracy kina, projektowni, kasy biletowej oraz tajników robienia popcornu

• Przekaż 1 % podatku

• Drodzy Rodzice i Przyjaciele naszego Przedszkola.

Zwracamy się do Państwa z gorącym apelem, abyście korzystali z prawa przekazania odpisu w wysokości 1% rocznego podatku i przekazali na nasze
            przedszkole, myśląc o naszych dzieciach. Wierzymy, że możemy liczyć na Wasze wsparcie, za co z góry dziękujemy.

Przekaż 1% dla Naszego Przedszkola!

Za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole

cel szczegółowy: Przedszkole Miejskie w Łasinie ul. Aleja Młodości 1, 86-320 Łasin

numer KRS 0000121592

• Produkty ekologiczne🥬

• Realizacja programu edukacyjnego pt. "Skąd się biorą produkty ekologiczne?"

Dzięki niemu nasze przedszkolaki zwiększyły świadomość i wiedzę na temat rolnictwa ekologicznego, poznały oraz posmakowały niektóre produkty ekologiczne :)

• Święto Niepodległości - 11 listopada 2022 r.

• "Dziś jest wielka rocznica - 11 listopada. Tym, co zmarli za ojczyznę, hołd wieczności Polska składa".

Obchody uroczystości 104 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Pani Dyrektor, wszyscy nauczyciele, pracownicy, dzieci i rodzice wyszli o godzinie 11:11 by wspólnie odśpiewać Mazurek Dąbrowskiego - Hymn Polski #SzkołaDoHymnu.

Uczymy nasze dzieci postawy patriotycznej.

• 11 listopada 2022 r.

• Serdecznie zapraszamy chętnych rodziców oraz gości jutro, tj. 10 listopada o godz. 11:11 do wspólnego odśpiewania hymnu Polski przed naszym przedszkolem.

Tradycyjnie już 11.11 idziemy na obchody Święta Niepodległości. Zapraszamy wszystkich Rodziców z Dziećmi do udziału. Zabierzcie flagi i przyjdźcie.

• Kiermasz świąteczny 🎅

• W dniu 8 listopada w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty świąteczne.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie, poświęcony czas i owocnie spędzone popołudnie.

Impreza mikołajkowa w Łasinie będzie miała miejsce 3 grudnia, przed wejściem do przedszkola. Będziemy tam sprzedawać wspomniane dzieła .

Zapraszamy rodziców do włączenia się w akcję podczas tego wydarzenia :)

• Czytanie Bajek 📖

• Dziękujemy przedstawicielom ZSP im. Kazimierza Jagiellończyka w Łasinie za przybcie do naszego przedszkola i przeczytanie dzieciom bajek z okazji ,,Dnia Postaci z Bajek".

Bardzo się cieszymy, że możemy razem wsółpracować i pięlęgnować od najmłodszych lat czytelnictwo wśród dzieci.

Liczymy na dalsze wspólne inicjatywy :)