• 725 lat miasta Łasin 🏙️

• Z okazji 725 - lecia miasta Łasina Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w tym wyjątkowym wydarzeniu. Podczas spacerów na terenie swojej małej Ojczyzny, odwiedzały najważniejsze miejsca kultu, pamięci, służb i kultury, poznając ich historię. Stworzyły piękne prace plastyczne najważniejszych miejsc na terenie miasta, które można podziwiać na banerze zawieszonym na terenie przedszkola.

Aktywnie uczestniczyły w grze terenowej, składały wielkoformatowe puzzle, rozwiązywały zagadki, kodowały. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę, miło spędziły czas i świetnie się przy tym bawiły.

KOCHAMY NASZ ŁASIN :)

• "Szkoła Pamięta" 2023 🪦

• „Szkoła pamięta” to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki. Odbywa się w okresie, w którym wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób inicjatywa nawiązuje do polskiej tradycji świąt zadusznych.

Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji ,,Szkoła Pamięta". Dzieci wybrały się na skwer Jana Pawła II, na cmentarz oraz pod Pomnik "Magdalenka". W tych miejscach dzieci miały możliwość cichej modlitwy, posprzątnia liści, zapalenia zniczy i postawienia kiwatów. Cieszymy się, że możemy od najmłodszych lat zaszczepić w dzieciach pamięć o osobach, które odeszły. #SzkołaPamięta

• Dzień ziemniaka (06.10.2023 r.) 🥔

• „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

W naszym przedszkolu 06.10.2023r. odbył się dzień ziemniaka i uroczyste otwarcie nowo doposażonego placu zabaw. Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz wspólną zabawę. Ogromne podzięowania należą się sponsorom, dzięki którym nasze dzieci mają tak pięknie doposażony plac zabaw.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej imprezy. Pogoda może nas nie rozpieszczała, ale na twarzch gościł uśmiech i zadowolenie. :)

• Planowana ewakuacja (06.10.2023 r.) 🧯

• W naszym przedszkolu 06.10.2023r., odbyła się planowana ewakuacja z udziałem OSP z Łasina. Wszystko przebiegło pomyślnie. Dziękujemy strażakom za poświęcony czas i przedstawienie najważniejszych atrybutów strażackich.

• "Dzień Kundelka" (04.10.2023 r.) 🐕

• #OśrodekOpiekinadZwierzętamiwWęgrowiek/G-dza

Zbiórka karmy dla Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom oraz dzieciom za udzielone wsparcie dla potrzebujących kotków i piesków. Mają Państwo wielkie serca

Jednocześnie, jeżeli ktoś z Państwa chciałby zdecydować się na psa lub kota zachęcamy do adopcji. Jest tak dużo bezdomnych zwierząt czekających na miłość

"Prawdziwy przyjaciel pozostawi ślady łap na Twoim sercu".

• Wycieczka (04.10.2023 r.)

• Dzieci z grup "Kubusie", "Kangurki" oraz "Pszczółki" udały się na wycieczkę do Torunia na niezwykły spektakl na lodzie pt. "Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza".

Dzieci były zachwycone występami utalentowanych łyżwiarzy. :)

• ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY

• Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 04.09.2023r.

Od poniedziałku rozpoczynają się zajęcia dydaktyczno - wychowawcze dla dzieci.

Przedszkole mamy czynne od godziny 6:30 do 15:30.

Serdecznie zapraszamy Was kochane przedszkolaki :)

Do zobaczenia :)

• AWANS ZAWODOWY NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO

• SERDECZNE GRATULACJE Z OKAZJI AWANSU ZAWODOWEGO NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO !!

W dniu 12 lipca 2023 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Łasin, odbył się egzamin na stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Serdecznie gratulujemy Pani: Michalinie Machola, która uzyskała kolejny stopień awansu zawodowego.

Życzymy satysfakcji z pełnionej misji kształcenia i wychowania młodego pokolenia, pracy w twórczej atmosferze sprzyjającej podejmowaniu nowatorskich wyzwań oraz realizacji zawodowych planów.

• WAKACJE

• Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci!

Nadszedł czas wakacji :) Życzymy Wam słonecznego i udanego wypoczynku, pełnych niezapomnianych wrażeń, mnóstwa przygód i dobrego humoru.

Dziękujemy Wam  za cały rok oraz otwarte serce <3